V ostatnej časti emotívnej šou V siedmom nebi sa vyskytol ozaj nezvyčajný príbeh. Sám moderátor relácie Vilo Rozboril, potvrdil, že niečo také na obrazovkách ešte nebolo. Na prvý pohľad sa však zdalo, že kauzu internetovej šikany sa podarilo Rozborilovi zažehnať. Opak je však pravdou!

Sám Vilo Rozboril prezradil, že príbeh aký videli minulú nedeľu diváci v emotívnej šou V siedmom nebi, mal na obrazovkách premiéru. V skratke sa jednalo o internetové útoky “podvedenej” manželky Timei, na sestry Zuzanu a Luciu. Tie si od agresorky zlízli aj vyhrážky smrťou, nakoľko tá bola presvedčená, že Zuzana paktuje s jej manželom.

Timea sa však pred kamerami za nenávistné správy ospravedlnila a zaprisahala sa, že viac už sestry kontaktovať nebude. Zdá sa, že to boli len prázdne slová. Hoci žena nasľubovala hory-doly a na krku mala aj podmienku, s terorom aj naďalej pokračuje.

„Momentálne je to v takej situácii, že neviem, či má nejaké stavy alebo potrebu sa vysmievať, tak raz za mesiac mi napíše vulgárne správy. Pouráža mi tam celú rodinu. Je to v štádiu, že ja to radšej nečítam, keď vidím, že to je od nej. Lebo ona si vytvorí profil s mojím menom, môjmu priateľovi ukradne profilovú fotku a tak mi píše. Takže, aj to už vo väčšine len prekopírujem a nechávam si to ako dôkaz. Už nemám ani silu ísť na políciu, lebo viem, že to nikam nevedie,“ posťažovala sa pre joj.sk, obeť šikany – Zuzana.

„Toto sme nepochopili, že ona má zákaz kontaktu a ona nás aj tak kontaktovala. Policajt povedal, že teda spíšeme trestné oznámenie. Ale nič sa nepohlo. Ona dostala kvôli sestre podmienku a ona ju porušila,“ povzdychla si zarmútené žena, ktorá už neverí v spravodlivosť. Zdá sa tak, že Timeu v šikane nezastavila ani podmienka, ani verejný prísľub pred kamerami. Až čas ukáže, aké rozuzlenie bude mať napokon tento príbeh.

Timea nasľubovala V siedmom nebi, že sa zmení. Opak je pravdou.

Zdroj: joj.sk | Video: joj.sk | Foto: Facebook, reprofoto joj.sk