Necitliví spolužiaci vedia byť občas poriadne krutí. Keď sa nevedia vpratať do kože, urobia niečo, na čo doplatí vždy nevinný jedinec. Obeťou školskej šikany sa stala aj 15-ročná Hannah z Texasu. Keď jej do vlasov natlačili sekundové lepidlo, urobila niečo, čo jej závideli všetky dievčatá na škole!

Sekundové lepidlo, ktoré jej spolužiaci natlačili do vlasov, jej spôsobilo popáleniny prvého stupňa. Pokožka na Hannahinej hlave bola spálená natoľko, že prišla o svoje krásne vlasy. Hannah bola i dovtedy dievča s nízkym sebavedomím a jediné, čo na sebe milovala, boli jej dlhé vlasy.

Keď o ne prišla, bolo to pre ňu hotové peklo. Jedného dňa sa jej mama rozhodla vytvoriť na Facebooku skupinu “Spravodlivosť pre Hannah” a postupne mladá dievčina dostávala podporu z celého sveta. Keď vinníka, ktorý jej lepidlo natlačil do vlasov, presunuli na inú školu, Hannah si vydýchla.

Medzitým jej kaderníčka vykúzlila jedinečný účes, ktorý jej závideli všetky dievčatá na škole. Z Hannah sa tak stalo sebavedomé dievča, ktoré sa dostalo z pazúrov šikany.

Zdroj/Foto: facebook