Na internete sa spustil totálny ošiaľ! Fanúšikovia známej speváčky Ariany Grande sú presvedčení o tom, že je tehotná a že čoskoro porodí svojmu priateľovi Macovi Millerovi dieťa. Sú to len dohady alebo sú ich tvrdenia pravdivé? Čeknite podrobnosti!

 

Krásna speváčka sa na dlhú dobu odmlčala zo sociálnych sietí a dlho sa neukazovala na verejnosti. Posledný príspevok dala na Instagram 31. decembra minulého roka, čo bolo jej fanúšikom podozrivé.

Neskrýva náhodou tehotenstvo ako jej celebritná kolegyňa Kylie Jenner, ktorá to tajila takmer až do pôrodu? Dvadsaťštyri ročná plavovláska tvorí pár s raperom Macom už dosť dlho, takže šanca by tu mohla byť.

Prvý dojem býva často klamlivý a platí to aj v tomto prípade. Blízky zdroj Ariany povedal exkluzívne pre “HollywoodLife”, že sa speváčka neodmlčala kvôli tajuplnému tehotenstvu, mala na to osobné dôvody. Jedným z nich bol fakt, že sa dodnes nespamätala z traumatického zážitku, kedy prišla o svojich fanúšikov počas bombardovania na jej koncerte v Manchestri.

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram, youtube