Zdá sa, že Slováci ktorí sa tešili, že budú tráviť silvestrovský večer pred televíznou obrazovkou, zostanú sklamaní. Môže za to avizovaná zmena v televíznom programe našich najobľúbenejších staníc!

 

Minulý rok sa televízii Markíza nepodarilo naplniť očakávania divákov jej premiérovým silvestrovským programom. Sledovanosť tak výrazne prepadla, a tak vedenie tentokrát uvažuje, že zábavu so známymi tvárami nadobro vynechá zo svojho programu.

Podľa predbežných plánov Markíza informovala, že večer vyplní dvojicou multireprízových komédií. Silvester tak začne s Kameňákom 4, nasledovať budú Babovřesky 2. Tradičné odpočítavanie sekúnd do Nového roka bude pravdepodobne chýbať, čo bude zaiste sklamaním pre mnohých Slovákov.

JOJ chystá po minuloročnej pauze opäť Silvestrovské Inkognito. Nasledovať bude špeciálne vydanie šou Všetko, čo mám rád, s ktorým sa program prenesie až do Nového roka.

Koncoročné vysielanie Jednotky pre túto chvíľu stále potvrdené nie je. Predpokladá sa však, že RTVS siahne po overenej zábavnej šou Milujem Slovensko a nasledovať budú populárne Zlaté časy.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: pixabay