Pandémia koronavírusu nám cez tohtoročné sviatky nedovolila návštevy blízkych či organizovanie vianočných večierkov, osláv v kruhu rodiny a priateľov. Inak tomu nebude ani na Silvestra, kedy oslavujeme príchod nového roka. Zvyčajne ide o veľkolepé oslavy a párty, plné alkoholu a pyrotechniky. Tohtoročné väčšina z nás strávi doma pred telkou, ktorá ale vymyslela geniálny plán.

Môžeš si pustiť 12-hodinový online Kaufland festival. Pre rodiny s deťmi je to ideálny plán ako sa s nimi zabaviť a užiť si celý deň veselo. Na online TURBO TV už od obeda začnú vystupovať skupiny spevákov, hudobníkov, tanečníkov či kúzelníkov. Rodičom zahrajú do nôty obľúbené hudobné skupiny IMT Smile a Kandráčovci. Deťom zas nenahraditeľný Miro Jaroš, ktorý si mimochodom pripravil ako premiéru nové CD aj pre dospelých, Spievankovo, detská „TÚTO“ show, či netradičné vystúpenie Kulyho a PACI PAC.

The Pastels vám odtancuje originálnu Light Tron Dance Show, nebude chýbať Matěj Kodeš a jeho jedinečná Bubble Show, kúzelnícke DUO Peter Šesták a Talostan, či silvestrovský drink a do toho s DJ-om Karlom určite nezaspíte do očakávanej polnoci. Máte sa načo tešiť!

Foto: Pixabay | Zdroj: YouTube