Modelka Silvia Kucherenko posledný rok mení svoj život nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Jej nové JA si obľúbilo viac fanúšikov, ktorým sa jej zmena veľmi páči. Čo sa ale nepáči mnohým ľudom ako aj Silvii, je politická situácia na Slovensku aj napriek vážnej situácii ohľadne pandémie koronavírusu.

„Pri všetkej úcte pán Pellegrini, toto je téma dňa ?“ pýta sa známa modelka vo svojom príspevku s fotografiou článku o tom, že bývalý premiér podáva trestné oznámenie na terajšieho Igora Matoviča. „Čo ešte nevymyslíte?“ píše rozčúlene blondínka, ktorú očividne taktiež nebavia politické doťahovačky v tejto krízovej situácii. Myslí si, že by politici mali ako predstavitelia štátu v ťažkej dobe pomáhať bezradným ľudom a nie myslieť len na svoje volebné záujmy.

„Dajte ľuďom čo to potrebujú aj zo svojho, ľudia sa nemajú kde liečiť a vás zaujíma trestné oznámenie? Však ste boli niekoľko rokov v najúspešnejšej strane a myslím, že zmýšľanie zostáva stále rovnaké či ste zmenili názor z večera do rána na celkovú politiku, ktorú ste robili niekoľko rokov a stáli si za ňou? To tak rýchlo meníte kabát,“ píše známa Silvia Kucherenko Pellegrinimu, nech pomôže aj z vlastného vrecka tým, ktorí to teraz najviac potrebujú a ak príde s niečím naozaj prospešným reálne pre ľudí tak ho podporí aj ona a pomôže.

„Jedno viem isto, politické záujmy a ciele by mali ísť v tejto chvíli bokom a mali by ste nájsť spoločné riešenie verte, že týmto ľuďom nepomôžete,“ dodala Kucherenko, ktorú pomoc ľudom napĺňa a nerobí to len pre zviditeľnenie sa, na rozdiel od ostatných.

Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko | Foto: Facebook/pellegrini.peter