To, že známa slovenská blondínka Silvia Kucherenko vie svojimi rozhodnutiami o zmene výzoru prekvapiť, je nám už dlho jasné. Premena na „obyčajné dievča“ jej očividne stále nedá spávať a zmeniť  sa rozhodla aj čo týka vlasov.

Jedna z najdrahších modeliek v krajine polmesiaca, Slovenka Silivia Kucherenko, prekvapuje čoraz viac a viac. O najväčší šok sa postarala pred niekoľkými mesiacmi, keď si nechala odstrániť charakteristické kačacie pery, ktorými bola preslávená. Spolu s nimi odhodila aj dlhé umelé mihalnice a výrazný mejkap.

Najnovšie mama 10- ročného syna zhodila aj dlhé barbie vlasy. Zvolila krátky zostrih po plecia s prirodzeným odtieňom blond, v ktorom jej to neuveriteľne sekne. Rovnaký názor zdieľajú aj jej sledovatelia na Instagrame, tí jej poslali množstvo kladných komentárov. „Zmena ešte k lepšiemu,“ napísala fanúšička ku ktorej sa pridávali ďalšie. „Wau krásne palec hore. Sekne Vám to,“ píše sa v ďalšom komentári. „Tak teraz sú tie vlásky fakt krásne,“ pochválila Silviu ďalšia.

 

Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko