kucherenko

Silvia Kucherenko v ostatnej časti svojej šou Svet podľa Kucherenko vyzradila pikošky zo sveta instagramových zlatokopiek. Sociálna sieť je vraj ako trh na baby, ktoré idú len po peniazoch. Blondínka dokonca prišla s tvrdením, že je to zamestnanie ako každé iné!

Silvia Kucherenko rozdelila zlatokopky na dve kategórie, a to na tie, čo nemajú nič v hlave a potom tie inteligentné. Druhá spomenutá skupina už vraj loví vo vyšších vodách. Blondínka priznala, že aj ona ukazuje rada svoje prednosti, no na rozdiel od iných báb, ona na Instagrame nič nehľadá. Nepoprela ale, že pozvanie na kávu dostáva denne na sociálnej sieti aj ona.

„Fotky zaberajú, ale ja by som si nemohla niekoho nájsť cez Instagram, to je také plytké!“ prezradila kontroverzná kráska. Niektoré instagramové fifleny ale vraj chlapom vypisujú samé. Dobrým lákadlom na zlatokopky je aj fotka luxusného auta, uverejnená v profile. Silvia dokonca sparodovala aj to, ako sa taká ženská, ktorá ide po peniazoch pohybuje. Viac o slovenských zatokopkách zistíte v nasledujúcom videu!

VIDEO:

Zdroj/Video: cas.sk | Foto: Instagram