Silvia Kucherenko prsia.

Tá sa s tým nemazná! Modelka známa obrovskými perami zhodila nielen tričko, ale aj podprsenku a celému svetu ukázala nahé silikóny. To, čo o nich povedala, stojí za všetky drobné. Nejedna jej kolegyňa si to mohla vziať veľmi osobne!

„Ja len, že si všetci myslia, aké mám veľké prsia,“ komentuje Silvia Kucherenko svoju nahú fotografiu na sociálnej sieti a prezrádza aj presnú veľkosť. „Mám trojky. Také akurát. Žiadne umelé vedrá! Urobené s vkusom.“ Čo tým chcela povedať?

Kucherenko, rodená Horváthová, ktorá kedysi randila aj s moderátorom Vilom Rozborilom, sa teraz poriadne snaží, aby sa vyrovnala aj mladším modelkám. Žije totiž na vlastnú päsť. Je tomu len pár mesiacov, čo sa rozviedla so svojím mužom – ukrajinským milionárom Sergejom Kucherenkom – ktorý je momentálne vo výkone trestu za porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku.

Odlúčenie spôsobené väzením manželstvo rodičov malého Alexandra skrátka nevydržalo a rozpadlo sa, podľa modelky však s bývalým zostávajú priateľmi. Hoci ho chodia pravidelne navštevovať, samotná Silvia teda zostáva so synom sama a okrem modelkovskej kariéry sa rozhodla stať sa, podobne ako jej kolegyňa Zuzana Strausz Plačková, internetovou influencerkou.

Silvia Kucherenko

Fotografiu Silvie hore bez si môžete pozrieť
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko | Foto: Instagram/official_silviakucherenko