Nie je žiadnym tajomstvom, že Simona Krainová v čase zúriacej pandémie vzala svoju rodinu a utiekla pred českými striktnými opatreniami do slnečného Karibiku. Odkedy tam je, vyrába si však škandál za škandálom.

Začalo to Instagramovou vojnou medzi ňou a Verešovou o to, ktorá ukáže svoje telo viac a lepšie. Nasledovali poriadne nešťastne zvolené slová, ktorými sa snažila „povzbudiť“ Čechov a ukázať im spolupatričnosť v dobách zákazu vychádzania („Z okresu do okresu, z pláže na pláž, zostávame tu, ale sme v tom s vami.“), potom zas amatérsky zoštíhlené fotky, pri ktorých si aj fanúšikovia museli plesnúť po čele. A k tomu všetkému najnovšie pribudlo aj maximálne opovážlivé video.

Ide si dať čokoládu – alebo dve!

Na natáčaní cudzích ľudí a vešaní takýchto videí na Instagram so 400-tisíc fanúšikmi asi nie je úplne všetko v poriadku, keď sa však k tomu pridá ešte aj komentár, výsledok je čistá katastrofa.

To mi bude trvať ešte dlho, než sa dostanem do karibskej formy. Tu platí – čím väčšie, tým lepšie. Tak si teda idem po čokoládu. Alebo dve,“ vyjadrila sa Simona v popise k záberom, na ktorých sa po pláži spokojne prechádza väčšia černoška v zarezaných plavkách.

Fanúšikovia však zrejme neboli ďaleko od pravdy, keď skonštatovali, že v Krainovej komentári cítia poriadny výsmech. Ak modelka čakala, že sa týmto počinom dostane opäť raz do povedomia jej vypracované telo, mýlila sa – najčastejšie poznámky, ktoré sa pod videom objavovali, boli totiž o tom, že sa na Simoninom Instagrame „konečne objavila poriadna ženská“.

Spomínané VIDEO nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/simonakrainova