Simona Salátová sa v rozhovore s moderátorkou Zuzanou Kovačič Hanzelovou vyjadrila na nepríjemnú kauzu, ktorá sa odohrala v relácii Silná zostava. Dôvodom dlhých nepríjemností a verejných nenávistných komentárov a fotografií na sociálnych sieťach bola jej výmena názorov s bývalou tenistkou Dominikou Cibulkovou na tému cestovanie počas pandémie koronavírusu ako aj predbiehanie sa v očkovaní.

„Po tom čo sa pani Cibulková ocitla v nejakej reflexii odo mňa sa rozpútalo niečo, čo som nečakala a čo mnou aj trocha psychicky otriaslo a myslím, že to bol aj úmysel. Spojilo sa proti mne niekoľko celebrít, ktoré by sa bez nejakého telefonátiku neozvalo. Lebo čo má s pánom Vrbovským Silná zostava, ktorú by si nikdy v živote nezapol? Písali mi falošné profily, správy, boty, následne prišli objednané články v bulvári, kde boli úplne klamstvá. O tom, že pani Cibulková nič nevedela, pričom na 100 percent vedela do čoho ide,“ povedala komička Simona Salátová.

„V tom dni, keď sa to stalo, to nebolo úplne jednoduché. Tiež som reagovala prehrotene. Mala som odstúpiť od toho a nechať to plávať, nechať to tak, lebo tie emócie boli vybičované. Mohla som radšej s väčším pokojom reagovať, ale stalo sa čo sa stalo. Najlepšie je si to pokakať po svojom. A ideme ďalej,“ dodala Simona s odstupom času.

Zdroj: Sme.sk | Foto: Instagram/silnazostava_official