Slovenská diva Sisa Lelkes Sklovská sa pred niekoľkými týždňami vybrala na plastickú kliniku s cieľom zbaviť sa zle vyzerajúcej celulitídy, ktorá straší skoro všetky ženy. Celulitída jej ostala, ale má nový nos, ako?

Celý svoj nevyspytateľný príbeh speváčka prezradila denníku Plus 7 dní. Temperamentná Sisa (55) je známa svojím vkusom a štíhlou postavou. Avšak malé nedokonalosti na tele pribúdajúce aj s vekom, jej vŕtali v hlave a rozhodla sa ich odstrániť, no márne.

„Procedúru na tvarovanie tela som, žiaľ, podstúpiť nemohla. Počas ošetrenia vám chodia po tele takými valčekmi, ktoré vytvárajú veľké teplo, a keďže ja mám po operácii titánovo-keramické kĺby, povedali mi, že titán horúčavu neznáša. Mohlo by sa stať, že by sa mi dostala infekcia dovnútra a kĺb by mi odišiel,“ povedala Sisa s tým, že jej doktorka pri konzultácii okamžite navrhla náhradne riešenie, ktoré ale malo od celulitídy ďaleko.

„Pozrela sa na mňa a spýtala sa ma: Sisa, čo keby som vám narovnala nos?“ prezradila energická diva.„Keď som mala dvadsať, dostala som silný zápal nosových dutín. Tri mesiace som ležala v nemocnici. Päťdesiatkrát mi každú stranu nosa prepichli a mne sa z toho prepadla priehradka, čo mi veľmi vadilo. V Prahe, kde ma operovali, povedali, že mi zrejme zostane krivý nos. Rovno mi to opraviť vraj nemohli, lebo také niečo rieši len estetická chirurgia. Zabudla som na to a odvtedy som sa tým nezaoberala,“ povedala o svojom zabudnutom probléme aj lekárke, ktorá jej bez váhania ponúkla bezbolestný nechirurgický zákrok.

Pomocou injekcií jej do mäkkých tkanív nosa vpichli tekutú zosieťovanú kyselinu hyalurónovú, ktorá jej dorovnala prepadnuté oblasti. Sise sa tak okamžite opticky zmenšil a zúžil nos a aby jej nebolo málo, dala si ešte vyhladiť krk.

Fotografie s jej novým nosom si môžete pozrieť tu!

 

Zdroj: Plus7dni.sk | Foto: Facebook/SisaSklovskaofficial