Kikin expriateľ Pau Heli, ktorý už okrem iného zverejnil pochybnú minulosť Kristi Dali aj s jej fotkami z čias, keď pracovala v eskorte, sa rozhodol opäť všetkých prekvapiť a odhaliť pravdu, za ktorú môže byť (a pravdepodobne aj bude) postavený pred súd. Vo svojom najnovšom statuse totiž odkrýva praktiky televízie, ktoré tvoria základné piliere reality šou Farma. A ak má pravdu, ide o poriadnu špinavosť…

Reality šou, ktorá nemá s realitou absolútne nič spoločného? Podľa Paua Heliho rozhodne. Kristi mu totiž podľa jeho slov ešte pred odchodom na statok prezradila, že podpísala zmluvu, ktorá jej za poriadne mastnú sumu prikazuje správať sa určitým, pre obrazovku atraktívnym spôsobom. A, samozrejme, o všetkom mlčať.

Nebolo by to prvýkrát, čo by účastníci reality šou dostali scenáre, podľa ktorých sa majú pred kamerami správať. Za čias slávnej Nevesty pre milionára Slovenskom otriasol prípad Marianny Vadkertiovej, ktorá v nej vystupovala, no znechutene prehlásila, že o pozadí celého formátu napíše knihu. Nemohla. Zastavila ju zmluva, v ktorej sa vopred zaviazala k mlčaniu. Takéto dokumenty sú bežnou súčasťou účinkovania v televízii. Majú zamedziť práve tomu, aby vyšli najavo skutočnosti, aké vynáša na svetlo sveta Pau Heli.

Celý status si môžete pozrieť v priloženom obrázku:

Pau Heli status o praktikách televízie

Pau Heli status

Zdroj: Facebook/Pau Heli | Foto: Facebook/Pau Heli, Instagram/farma.markiza