Známa misska Miroslava Fabušová to nemá v poslednej dobe ľahké. Po októbrovej nehode vládnej limuzíny spolu s Borisom Kollárom, ju niekto prednedávnom napadol a poriadne zbil. Najnovšie ju policajti chytili za volantom, a to v zlom stave. Bola pod vplyvom alkoholu a skončila za mrežami!

“Vo vami uvedenom prípade bola včera krátko pred 16:25 h. zastavená hliadkou PZ vodička vozidla zn. Mercedes na Hlavnej ulici v obci Rovinka. Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 0,64 mg/l alkoholu v dychu – čo predstavuje 1,33 promile, potvrdil pre Jojku policajný hovorca Michal Szeiff.

“Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaí potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. 38.ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. super rýchlom konaní,” uviedol hovorca.

Zdroj: noviny.skFoto: Instagram/mirkafabus