Prípad mladej Češky, ktorá mala údajne pašovať drogy cez Pakistan a bola zadržaná colnou políciou fascinoval mnohé médiá. Na povrch vyplávali zaujímavé fakty, no najnovšie správy hovoria, koľko si mala údajne jednou cestou zarobiť a dokonca aj to koľko mala brať od ostatných dievčat, ktoré mali byť do nepotvrdeného obchodu zapletené!

 

Tereze hrozí v prípade usvedčenia z pašeráctva drôg trest v odňatí slobody vo výške od 10 rokov až po doživotie. Evidentne jej výpravy to tejto krajiny stáli za to, pretože blízky zdroj blondínky vypovedal o tom, koľko údajne zarábala a vraj do obchodu zapojila aj ostatné dievčatá od ktorých si mala pýtať províziu z ich zisku.

Kamarát a tiež kolega obvinenej sa netají prácou spoločníka, ktorú mala vykonávať aj krásna blondínka. Údajne sa mu s všetkým zdôverila a preto bol prekvapený, že by sa mala ulakomiť aj na obchody z drogami, pretože práca spoločníčky jej tiež dobre vynášala. Údajne mala za jednu takúto výpravu získať deväť tisíc libier, čo je v prepočte štvrť miliónu českých korún.

Pre český portál “Extra.cz” tiež prezradil, že mala inkasovať zisky aj od ostatných dievčat, ktoré mali byť do prípadu pašovania zapojené. Bez toho, aby ona vycestovala a vystavovala sa riziku si mala brať polovicu z ich zárobku, čo predstavuje sumu, 4,5 tisíca libier. Podľa Dávida navštevovala Pakistan dva až tri krát do roka a podľa všetkého informácie o jej súkromí zbieral na to, aby ich mohol proti nej použiť. Nuž musíme uznať, že pomenovanie kamarát nie je v tomto prípade výstižné.

Zdroj/Foto: facebook, pixabay, freepik