Diváci obľúbenej šou sú poriadne netrpezliví a čakajú na to, ako dopadne vzťah štvrtého páru. Milan si pre Terezu prišiel do šou, kde ho následne vymenili s jej pôvodným ženíchom a porušilo sa tak pravidlo, ktoré určuje, že sa majú stretnúť pred oltárom dve neznáme osoby.

O Tereze je známe, že pomáha svojim rodičom s dovolenkovým domčekom pre turistov. A práve tu to začalo – dvojica zverejnila fotografiu z vírivky, na ktorej je usmiaty Milan, Tereza a pravdepodobne jej otec, s ktorým sa objíma. Týmto spôsobom vlastne prezradili, čo sa dialo po ich svadbe, čo sa zdá ako porušenie pravidiel.

Šou Svadba na prvý pohľad nie je súťaž, v ktorej nemôžeme prezradiť víťaza. Cieľom tejto relácie je spojiť dvoch ľudí tak, aby spoly tvorili šťastný pár. Nie je to kontajnerová šou, kde sú súťažiaci zatvorení a odrezaní od reality. Toto je šou, v ktorej si páry užijú svoj život v realite. Preto nevidíme akýkoľvek dôvod pokutovať ich za to, že zverejňujú fotky zo súkromia,” uviedla Markíza pre Nový Čas.

Nejeden fanúšik si pomyslel, že spojenie Milana a Terezy na poslednú chvíľu bolo nespravodlivé. Začalo sa špekulovať, či sa dvojica nepoznala ešte pred celým nakrúcaním tejto šou, ale Tereza túto teóriu vyvrátila.

“S Milanom sme sa spoznali až po oznámení, že mi experti našli partnera a budem nevestou. Chcela som schudnúť do svadobných šiat a kamarátka Michaela mi dohodila kondičného trénera Milana. Poslala mi naňho kontakt. Stretli sme sa v parku, išli sme behať a potom sme trénovali aj vo fitnescentre,” priznala nevesta pre Nový Čas.

Spomínanú foto nájdete TU!

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/tvmarkizaofficial, booking.com