Moderátorská dvojica Marcel Forgáč (46) a Milan Junior Zimnýkoval (40) sú vo svojom obore esá a divákov šokovala informácia o ich odchode z ČSMT. Rovnako prekvapil aj koniec Lucky Bílej  (52) v porote. Šokujúce info zo zákulisia ale odhalili, čo je za tým!

 

Náročné kastingy, na ktorých predviedli suťažiaci svoje talenty, sú už úspešne absolvované a siedma séria ČSMT je tak v plnom prúde. O to viac šokovala fanúšikov informácia, že Lucie Bílá skončila s porotcovskou úlohou a rovnako neuvidia ani Juniora a Marcela. Aj keď mal byť v prípade porotkyne oficiálny dôvod príliš nabitý pracovný kalendár, zdroj zo zákulisia pre Plusku vyzradil, aká má byť skutočná pravda: “Lucie Bílá neodišla dobrovoľne. Zbavili sa jej preto, lebo sa s ňou už veľmi ťažko spolupracovalo, so štábom dochádzalo k neustálym konfliktom, tak ju nahradila Marta Jandová,” odhaľuje šokujúce detaily.

Zároveň dodal, ako je to s vyhadzovom obľúbenej moderátorskej dvojice Junior a Marcel, ktorí sa už v šou neobjavia. Za všetkým má byť info, že TV JOJ a Prima sa na šou nebudú podieľať 50% podielom, ako tomu bolo doposiaľ: “Siedma séria bude prvýkrát v hlavnej réžii českej Primy.

Tá totiž získala až 70-percentný podiel a JOJ-ka sa na výrobe podieľa už iba na 30 percent. Aj preto sa Prima rozhodla, že tohtoročný Talent bude viac český ako slovenský,” vysvetľuje, prečo zrazu televízia nasadila moderátorskú dvojicu Šrameková – Gránsky. Snáď už nedôjde k ďalším zásadným zmenám, ktoré by mohli divákov odradiť od sledovanej talentovej šou.

Zdroj: pluska.sk/ Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.