Nie je to tak dávno, čo svetom otriasla vlna hnutia #MeToo, po ktorej sa rozhodlo o svojich traumatických zážitkoch prehovoriť čoraz viac obetí se*uálneho násilia. Spomedzi mien obvinených agresorov pritom najviac svietili tie, ktoré poznáme z politiky, podnikateľského alebo umeleckého sveta. Spomeňme len pár z nich: Ben Affleck, Dustin Hoffman, Michael Douglas, Morgan Freeman, Gerard Depardieu, Kevin Spacey…

Hnutie znamenalo obrovský škandál. Podobný otriasa Hollywoodom aj v týchto dňoch. Má síce o niečo menšie rozmery, pretože sa týka len jednej osoby, zato v zvrátenosti zachádza ešte omnoho ďalej. Výpovede mnohých žien totiž poukazujú nie na obťažovanie v klasickom zmysle, ale na netradičné chúťky ako je kanibalizmus a mučenie.

Armie Hammer v dvojitej úlohe vo filme Sociálna sieť.

Ich nositeľom je údajne herec Armie Hammer. Jeho meno nie je v našich končinách veľmi známe, poznať ho však môžeme najmä vďaka jeho účinkovaniu vo filme Sociálna sieť (dvojičky Winklevossovci) či v seriáloch Gossip Girl alebo Zúfalé manželky.

Prichádza o rodinu aj kariéru

Nebudem reagovať na tieto kraviny. Ale vo svetle brutálnych online útokov proti mojej osobe nemôžem s čistým svedomím opustiť svoje deti na štyri mesiace, aby som mohol nakrúcať film v Dominikánskej republike,“ vyjadril sa k celej veci Hammer, ktorý sa kvôli škandálu vzdal úlohy vo filme Shotgun Wedding, kde mal hrať po boku Jennifer Lopezovej.

V súčasnosti sa však zdá, že mladý herec príde o omnoho viac, než len o filmovú rolu. S manželkou Elizabeth Chambers, ktorú si vzal v roku 2016, totiž už od minulého leta žijú oddelene. Majú spolu dve deti, o ktoré by mohla Chambersová herca vo svetle škandálu v prípade rozvodu veľmi ľahko pripraviť.

Ohrozená je nepochybne aj Hammerova skvelo rozbehnutá kariéra. Koniec koncov, aj vyššie spomenutého Kevina Spaceyho, ktorý mal údajne v minulosti obťažovať viacerých mladých chlapcov, Hollywood bez mihnutia oka zavrhol – a to bol nositeľom dvoch Oskarov.

„Predstavujem si, ako držím tvoje srdce…“

Čím to všetko vlastne začalo? Ešte počas manželstva si mal Armie Hammer dopisovať s viacerými ženami. Na sociálnych sieťach sa v súčasnosti objavili úryvky z ich údajných konverzácií plných zvrátených návrhov.

„Som vzrušený. Predstavujem si, ako držím tvoje srdce a sledujem, ako bije. Som stopercentný kanibal. Chcem ťa zjesť. Je desivé si to priznať. Raz som vyrezal srdce živému zvieraťu a ešte teplé som ho zjedol,“ priznáva sa osoba v jednom z dôkazov, ktorý v súčasnosti preverujú príslušné orgány. Zatiaľ totiž nie je dokázané, že ide o autentické snímky, ani že autorom týchto slov je naozaj spomínaný herec.

Po zverejnení tejto správy sa začali ozývať aj ďalšie ženy, ktoré tvrdia, že od Hammera dostávali podobné návrhy. Jednej z nich chcel vraj piť krv, od ďalšej chcel, aby bola jeho otrokyňou, aby jej mohol odrezať prst a nosiť si ho všade so sebou. Ak sa preukáže pravosť týchto obvinení, herec bude musieť čeliť poriadne nepríjemným následkom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

S Blake Lively v Gossip Girl (Super drbna).

Zdroj: Topky.sk, People.com | Foto: Facebook