Príbeh vulgárnej Lucie zo Zámeny manželiek neutícha, práve naopak. Na sociálne siete pribúdajú ešte šokantnejšie fakty o jej novom partnerovi, ktorý si vo väzení odsedel 12 rokov za vraždu muža. Matka ôsmych detí sa mala dokonca pokúsiť o samovraždu.

Zúrivá Lucia sa krátko po natáčaní dala dokopy s bývalým spolužiakom, ktorého tesne pred tým prepustili z väzenia. “Stretla som bývalého spolužiaka, som s ním vlastne rok, pretože bol vo výkone trestu. Dali sme sa dokopy asi štrnásť dní alebo tri týždne po natáčaní,” priznala a dokonca sa netajila tým, že plánujú svadbu a ďalšie dieťa.

Odvysielanie premiérovej časti, kde sa plavovláska ukázala v nie najlepšom svetle, má svoju dohru. Na Luciu sa valí kritika z každej strany, o tom aká je zla matka a podobne. Jej nový partner sa preto rozhodol konať! 

Tak to by stačilo! Kvôli vašim kecom a urážkam sa Lucka nervovo zrútila. Prosím všetkých zúčastnených veserte sa už nato a nechajte to dievča byť! Má štyri deti, o ktoré sa musí starať. A s tým, ako je na tom po nervovej stránke, to moc nezvládne, napísal jej priateľ Michal, dokonca dodal, že Lucia mala uvažovať nad samovraždou. Aby toho nebolo málo, všetkým “fanúšikom” posiela následujúcu foto:

Tvrdý odkaz posiela neprajníkom aj Lucia. “Do toho vám nič nie je. Aj keby som si vzala chlapa za dvanásť vrážd, tak vám do toho nič nie je. Starajte sa o seba a vašu rodinu a nestarajte sa o druhých, urobíte lepšie,” odkazuje. Tomu, že sú obaja zaláskovaní až po uši, nasvedčujú aj snímky, ktoré pravidelne pridávajú na svoje sociálne siete.

Zdroj: expres.cz, Foto: Facebook/michalluci.navratilovi