Farmu síce už dlho sleduje len z pohodlia domova, no i tak tamojšie dianie prežíva viac než intenzívne. Vypadnutá Nikol Fridrichová, ktorej jednoznačným favoritom súťaže je Erik Zahorjan, netají obrovské rozhorčenie nad tým, čo sa udialo v poslednej epizóde. Podobne ako Sáru ju zaskočilo rozhodnutie Heňa, Anky a Xénie postaviť proti sebe v dueli dvoch milencov. Keby to vraj vedela, v semifinále, ktoré sa už podľa tohto muselo natáčať, by reagovala úplne inak!

Na statku poslednýkrát v tejto sérii vládne vyváženosť. Síce nie vo vzťahoch, ale aspoň v usporiadaní súťažiacich. O výhru sa totiž uchádza nielen vyrovnaný pomer žien a mužov (4:4), ale aj pôvodných mešťanov a dedinčanov (4:4). Túto harmóniu však pravdepodobne poruší dnešný duel.

O tom, kto v ňom bude súperiť, si myslí svoje okrem mnohých fanúšikov aj exfarmárka Nikol Fridrichová. “Kámo, toto bolo cez. Toto bolo vážne cez. Postaviť proti sebe dvoch najbližších ľudí je nechutné. Fakt, kukala by som do zeme a šúchala nohami,” vyjadrila sa na Instagrame na margo včerajšej voľby duelantov.

Okrem toho však bývalá súťažiaca povedala čosi, čo nemohla tak celkom vysvetliť. “Kebyže takéto veci viem, by som asi na semifinále úplne inak reagovala. Nevadí, ešte budeme mať finále. Ale je to smutné a myslím si, že je pre všetkých úplne pochopiteľné, prečo mám takýto postoj, aký mám. Erik mi bol najbližší od karantény – brácho, vlčia svorka! Jemu najviac zo všetkých prajem výhru, i keď… ZMLUVA!,” zahriakla sama seba naznačujúc, že sú veci, ktoré nemôže verejne vysvetliť.

Nikol okrem Erika ľutuje aj Sáru. Vraj je nefér, že si niečo takéto musí prežívať mladé 20-ročné dievča. Podľa influencerky po tomto všetkom do finále patria už len traja ľudia – Erik, Lukáš a Vlado. “Ostatní tam nemajú čo robiť,” vyjadrila sa Nikol na záver a pridala veľavravné slová, že sa už nevie dočkať finále.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich, TV Markíza