Zuzana Plačková, ktorá sa momentálne nachádza na dovolenke v Afrike, nedávno dostala ďalší z radu jej vysoko výnosných nápadov – začala vyrábať a predávať kolekciu oblečenia pre ženy, ktorej súčasťou je aj spodné prádlo.

To trochu netradične obsahuje aj formovacie legíny, ktoré sa navliekajú priamo na nahé telo. A práve tie sa stali kameňom úrazu medzi ňou a zákazníčkami. Niektoré z nich jej neváhali priamo v komentároch poriadne vynadať.

„Počúvaj, ty klamárka špinavá!,“ rozohnila sa istá Slovenka. „Objednala som si tie tvoje šmejdové legíny a ani som ich neobliekla, ihneď som ich reklamovala a boli mi vrátené, lebo že som zašpinila tovar! Ty hlupaňa, ani neboli oblečené, tak ako som mohla tovar zašpiniť?! Za to oblbovanie si chodíš po dovolenkách! Prostitútka! To len tak nenechám! Si obyčajná klamárka, podvodníčka a prostitútka!“ 

Tento prípad nespokojnosti, zdá sa, nebol jediný. Samotná Plačková sa preto rozhodla zareagovať a ponúknuť svoj pohľad na vec v krátkom videu, v ktorom tiež ukázala „nepoužité“ reklamované oblečenie vrátené svojimi zákazníčkami.

„Baby, treba si niečo asi vysvetliť, pretože tu vznikajú nejaké nedorozumenia. Ja neviem, či ja som z iného sveta alebo… Niektoré z vás si chcete toto prádlo vymeniť, ale vy nám nemôžete poslať na výmenu prádla prádlo, ktoré je špinavé, smradľavé, nosené a tvrdíte, že je nenosené, akože… Myslíte, že naozaj vám toto vymeníme?,“ rozčúlila sa Plačková, ktorá je sklamaná zo žien, ktoré si vraj nevedia vybrať veľkosť a následne ešte aj klamú. Na záver dodala: „Toto vám u nás nikdy neprejde!“

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova