Moderátorka jojkárskej relácie Topstar Soňa Skoncová (34) prežíva so snúbencom Robertom Reisom najkrajšie obdobie spoločného života. Čochvíľa sa im narodí ich prvorodený synček, na ktorého sa nesmierne tešia. Budúca mamička sa na materskú dovolenku ešte nepobrala a stále sprevádza divákov svetom šoubiznisu, kde si ju všimli nespokojné ženy, ktoré „vysmiali“ jej výzor.

To krásnu modelku a moderátorku chytilo za srdce a začala sa tým viac zaoberať. Na svojom instagramovom účte zverejnila netaktné správy od cudzích žien osočujúce jej opuchnuté nohy, nevhodne krátke šaty či kilá navyše.

Kyberšikana nielen tehotných žien vás nesmierne zaujala, zostala som v šoku, koľko z vás mi písalo, že ste kvôli postave doslova šikanované od cudzích ľudí nielen na internete, ale aj v bežných životoch v práci a dokonca od najbližších rodinných príslušníkov. Každá žena prežíva tehotenstvo inak, nikde nie je predpísané koľko kg môže pribrať, v prvom rade je dôležité zdravie matky a dieťatka,” uviedla brunetka. Soňa ako normálna žena v ôsmom mesiaci tehotenstva to len tak nenechala a toto odkázala všetkým ženám!

“Čo je pre mna úplný vrchol, že tie hnusné komentáre sú schopné dávať ženy ženám a matky!!! Ženy, chcem vás veľmi pekne poprosiť, buďme k sebe ohľaduplnejšie, nepýtajme sa hlúpe otázky koľko kíl si pribrala, prečo si taká chudá, prečo nie ste zobratí, prečo už nemáte deti, prečo nemáte druhé dieťa, prečo máš po pôrode také veľké brucho a kedy sa konečne dostaneš na svoju pôvodnú váhu atď atď. Neviete si prestaviť, čo dotyčná žena vo svojom vnútri môže prežívať, či sa o bábätko dlho nesnažia či nepotratila, či nemá zdravotné problémy, či nemôže pribrať pretože má takú genetiku. Nikdy nevieme čo sa za tým skrýva… Ja som si včera prečítala od vás neskutočné množstvo vašich príbehov a zostalo mi smutno, dokonca som si aj poplakala čoho sme my ženy schopné ako vieme raniť tú druhú,napísala úprimne s tým, nech takéto ženy neubližujú ostatným vôkol seba, ale nech si žijú svoj dokonalý život, ktorý si každá zariadi podľa seba.

Viac si prečítate na jej profile TU!

Zdroj/FOTO: Instagram/sonaskoncova