S tehotenstvami okolo päťdesiatky sa u nás v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Krátko potom, čo porodila 49-ročná Erika Judínyová, oznámila druhý stav aj Monika Beňová (51). Túžbou po prvom potomkovi sa pritom netají ani napríklad Sisa Sklovská (54). Čo si o tom všetkom myslí exmanželka Števa Skrúcaného Zuzana Tlučková (58)? 

Ženy dnes majú omnoho viac možností, než pred pár desiatkami rokov, a tak ich využívajú na to, aby si plnili sny. Hoci aj v neskoršom veku. Ak však ide o dieťa, sú mnohí ľudia voči takémuto rozhodnutiu skeptickí.

Najčastejším argumentom proti tehotenstvu po päťdesiatke je, že kým dieťa zmaturuje, bude jeho matka vo veku, v ktorom sú iné ženy často už prababičky. To však Eriku Judínyovú ani Moniku Beňovú netrápi. Tešia sa z toho, čo je teraz a komentáre namierené proti nim si nevšímajú.

A čo si o tom všetkom myslí Zuzana Tlučková, ktorá má s hercom Števom Skrúcaným (60) – súčastným manželom Judínyovej – dvoch synov? “Je to ich rozhodnutie, ich život a určite o tom niekoľkokrát premýšľali. Nemyslím si, že to je nezodpovedné, nechcem to tak nazvať, určite to rozoberali z každej strany a rozhodli sa tak, ako sa rozhodli. Každá žena túži byť matkou a niektorej je to dopriate skôr a niektorej neskôr,“ vyjadrila sa Tlučková diplomaticky, pričom dodala, že by to nerada komentovala.

Na otázku, či už sa s malou Ellou stretla, odpovedala negatívne: “Nie nie, len na fotkách. Synovia ju však boli hneď pozrieť.” Lukáš a Tomáš Skrúcaní teda svoju malú nevlastnú sestričku už boli privítať na svete. Ich otec si rodičovské povinnosti strihne už po štvrtý raz! Herečka Zuzana Tlučková taktiež dodala, že bývalému manželovi a jeho manželke k potomkovi gratuluje.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram/tvmarkizaofficial