Pár, ktorý si počas celého experimentu prešiel azda najväčšími vzletmi a pádmi sa rozhodol, že nebude ďalej pokračovať a ich cesty sa rozdelia ešte skôr, ako pred oficiálnym verdiktom pred odborníkmi. 

Práve nevesta Vierka bola za svoju povahu a negativitu azda najviac posudzovaná a v konečnom dôsledku aj „odsúdená“. Diváci show si ju obľúbili najmenej a neváhali jej na sociálnych sieťach nechávať nepríjemné odkazy.

,,Nedivím sa, že je doteraz sama, keď sa nevie ani usmiať! Je chladná, zatrpknutá a večne odutá! Mišo, utekaj od nej!” odkazovali Michalovi. Aj napriek tomu, že to medzi nimi nevyšlo a Vierka sa nevedela vzdať pocitu, že Mišo je najatý herec, rozhodla sa brániť.

,,Som človek, ktorý sa na nič nehrá. A ľudia, čo ma poznajú vedia, že väčšinu dňa sa usmievam a som priateľská. Neovplyvním to, ako sa urobili zostrihy. My sme s Michalom zažili aj pekné a vtipné chvíle, ktoré zdieľame aj na sociálnych sieťach. Michala som od začiatku vnímala skôr ako kamaráta. Nebola medzi nami žiadna chémia. Boli chvíle, kedy som sa pri ňom nevedela uvoľniť a byť sama sebou, občas ma znervózňovalo jeho správanie. Nevyznala som sa v ňom, čo myslí vážne a čo nie. Ale my sme si to vydiskutovali a to je podstatné. Divácku kritiku vnímam tak, že šťastní ľudia nestrácajú čas tým, aby ubližovali druhým. Zlo a nenávisť je pre nešťastných. Pre mňa je dôležitý názor mojej rodiny, priateľov a ľudí, ktorých poznám a predovšetkým ľudí, ktorí poznajú mňa. Oni vedia, že som človek, ktorý sa na nič nehrá a svoje pocity neskrýva,” napísala tmavovláska.

Foto/Zdroj: Instagram, VOYO, TV Markíza