Fanúšikovia sú šokovaní! Svetoznáma fotomodelka, playmate, režisérka a herečka filmov pre dospelých nedávno skončila v nemocnici so závážným ochorením. Lekári jej kvôli tomu dokonca museli odstrániť tkanivo z intímnej časti tela!

26-ročná rodáčka z Brna umeleckým menom Angel Wicky nedávno cez svoj instagramový účet poriadne vydesila mužov, dychtivo sledujúcich jej profil. Péčková hviezdička sa totiž na najnovšej snímke vyfotila v priestoroch nemocnice ako pacientka. Nejde však o žiadnu momentku z natáčania videí pre dospelých.

Sama svoju zdravotnú situáciu opísala nasledovne: „Niekomu došlo, že sa niečo deje, a s niekým som sa o tom bavila, ale inak somm túto situáciu nechcela rozoberať. Bohužiaľ sa jednalo o ochorenie imunity a odniesli si to náchylné ženské orgány – močové ústrojenstvo, obličky a vaječníky. Operácia ale bola úspešná. Vyzerá to tak, že budem zdravá. Rekonštrukciu prsníka som podstúpila tiež a vložili mi do neho silikóny o veľkosti 800 ml. Nedokážem si predstaviť, akú obrovskú dieru som mala v prsníku po odobratí tkaniva,“ zverila sa mladá péčková hviezda pre extra.cz.

Angel Wicky

Zdroj/Foto: Instagram