Láska je láska. Čosi o tom už musí vedieť aj Zac Efron, ktorý si prešiel rovno niekoľkými vzťahmi so slávnymi hollywoodskymi krásavicami. Snáď najznamejším z nich bol ten s jeho filmovou láskou Vanessou Hudgens, s ktorou sa spoznali počas nakrúcania High School Musical. O to viac všetkých prekvapilo, že si Zac našiel “obyčajnú” čašníčku!

Predstaviteľ sladkého Troya Boltona z HSM či odvážneho Phillipa Carlyla z Najväčšieho šoumana je už od tínedžerských čias neustále obklopený nádhernými ženami. Do mnohých z nich sa aj zamiloval, no jeho vzťahy šli vždy kamsi do neurčita. Až doteraz.

Znie to až neuveriteľne. Slávny herec si vychutnával v reštaurácii jedlo, keď zrazu okolo neho prešla čašníčka, do ktorej sa na prvý pohľad zamiloval, vzal ju do svojej vily a zrušil všetky projekty len preto, aby mohol byť s ňou. Love story z lacného filmu? Nie – presne to sa totiž vraj vyhlásenému fešákovi stalo!

Zacovou vyvolenou pritom nie je žiadna prvoplánová krásavica, ale len sympatické “dievča od vedľa” – austrálska čašníčka menom Vanessa Valladares. Kým herec po jej boku pôsobí spokojnejšie, než kedykoľvek predtým, niektorí fanúšikovia nad tmavovlasým dievčaťom ohŕňajú nosy. Zdá sa im totiž príliš obyčajná.

Na druhej strane je Vanessa celkom prirodzená, bez “vylepšení” či zničujúceho vplyvu multimiliardového hollywoodskeho priemyslu. A zdá sa, že presne to je to, čo po všetkých milostných avantúrach s bohatými celebritami Zac dokáže naozaj oceniť!

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Facebook, Instagram