Piaty ročník jednej z najpopulárnejších talentových súťaží “SUPERSTAR” máme za sebou a ani tento rok sa neobišiel bez búrlivých reakcií publika. Česká rekmlamná agentúra dokonca zorganizovala prieskum na základe ktorého sa pokúsila zistiť, ktorý z hlavných propagonistov relácie sa divákom najviac páči a ktorý by mal naopak z projektu odísť!

 

Z pomedzi porotcov a moderátorov mohli fanúšikovia hlasovať za svojich obľúbencov, ale naopak aj za tých, ktorých byz relácie najradšej vykopli pričom výsledky boli vyhodnotené na základe odpočítania negatívnych hlasov od pozitívnych.

Podľa prieskumu môže byť nanajvyš spokojný Paľo Habera, ktorý si získal až 95 % pozitívnych hlasov. V tesnom závese za ním sa umiestnil s 88 %-tami pozitívnych reakcií Leoš Mareš a nováčik Ben Cristovao, ktorý má na svojom konte 67 % pozitívnych hlasov. Tesne nad vodou sa udržal Mater Ruppert s 58 % kladných reakcií.

Nečakane katastrofálne však boli hodnotené slovenské baby. Na hlavu Katky Knechtovej sa vzniesla obrovská kritika pričom si vyslúžila až 67 % NEGATÍVNYCH reakcií avšak rebríček ne-popularity s prehľadom uzatvára Jasmina Alagič, ktorú negatívne hodnotilo až 90 % všetkých respondentov!

Zdroj/Foto: Instagram, Superstar-2018.cz, TV Markíza