Vianoce sú obdobím pokoja a času stráveným s najbližšími v teple domova kedy sa navzájom obdarovávame. To šťastie nemajú ale všetci z nás, najmä starí opustení ľudia v domovoch. Avšak, dobrí ľudia sa spojili a vytvorili niečo úžasné!

Starým rodičom, ktorým osud nepriniesol toľké šťastie, aby sa o nich na sklonku života postarali blízki, trávia Vianoce osamote v domove dôchodcov. Ich jediným najväčším prianím by bolo stretnutie sa s rodinou pri štedrovečernom stole, avšak pre aktuálnu korona situáciu ich nemôžu ani vidieť.

Čo by to boli za sviatky, keby ich smutné tváre nerozveselili aspoň nejaké darčeky pod stromčekom. Iniciatíva “Koľko Lásky” chystá pre seniorov obrovské prekvapenie. Prostredníctvom dobrých ľudí, ktorí sa zapojili a stále do 6. decembra sa môžu zapojiť do výzvy naplniť krabicu od topánok jednoduchými darčekmi pre seniorov. Naplnenú krabičku zabaľte do baliaceho papiera – ZVLÁŠŤ SPODOK A ZVLÁŠT VRCH a odovzdajte kontaktnej osobe najbližšie k Vám. Pre zoznam kontaktných osôb kliknite sem.

Pre viac informácií ako napríklad čo dať do krabičky a čo nie si podrobnejšie prečítate na tejto stránke TU!

Zdroj/Foto: www.kolkolasky.sk, Facebook/groups Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok