Premiér Igor Matovič si znova nedával servítku pred ústa, je dosť zrejme, že tieto jeho vyjadrenia nezostanú bez povšimnutia. Slováci žijúci a pracujúci v zahraničí mu to tak skoro nezabudnú. 

„Musíme chrániť ľudí a val na hraniciach pred tým, aby sme si nezavliekli vírus späť na Slovensko,“ hovorí v rozhovore s Braňom Závodským.

„Ísť tak, ako sa išlo doteraz, nenechať sa vyrušovať krikľúňmi zboku, alebo spoza plota kričiacimi. Ísť v duchu toho, ako sa hovorí, psy štekajú, karavána ide ďalej,” pokračuje expresívnejšie premiér Matovič. Tieto slová sa ale veľmi dotkli tých, ktorí čakajú na návrat domov.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

„Tak najskôr nás prosil, aby sme zo zahraničia prišli voliť. Potom nás začal zatvárať do štátnych karantén a nazýval utečencami. Keď už je všetko konečne pomaly na ústupe, tak si chce na nás posvietiť aplikáciou a domácou karanténou. Už nie sme ale utečenci, ale sme psi, ktorí vyjú za plotom,” píše Slovák v skupine na Facebooku.

„Ako sa môže štátnik takto vyjadrovať o svojich občanoch? Nikdy som nepočul žiadneho štátnika rozprávať takto dehonestujúco o svojich občanoch… Koho zastupuje? Veď k občanom SR patríme predsa aj my… Stále máme občianske preukazy SR, stále máme trvalý pobyt v SR, stále sme občanmi SR… Veď on nadáva na vlastných a to si chce hovoriť premiér Slovenska?“ pridal sa ďalší.

Čo si o jeho slovách myslíte vy?

Foto/Zdroj/Video: YouTube/ Braňo Závodský Naživo