Zuzana Čaputová to vôbec nemá jednoduché. Ako prvá slovenská prezidentka je v ostrosledovanej pozícii, každý rieši všetky jej outfity, účesy a spôsoby správania. Na najnovšej fotografii to údajne totálne prepískla.

Pani prezidentka je vo výkone svojej funkcie len od júna tohto roka, no už stihla rozvášniť davy. Slováci častokrát komentujú jej výzor či nelichotivý účes, no zabúdajú na to, že sympatická blondína neprijala ponuku z Elite Modele Look, ale snaží sa viesť našu krajinu.

Najnovšie rozvírila debaty na facebookovej stránke venovaj športu. Komentujúci si všimli niečo, čo by sa nemalo stať žiadnej žene, tobôž nie prezidentke. “Sa mi zdá, že by tam mali lepšie kúriť lebo zjavne na nej vidno, že jej je zima,” začínajú vtipkujúce narážky. “Teším sa na tie komenty, stojace bradavky mi vypichnú oči!,” pridáva sa ďalší.

Vidíte to tam aj vy? 😀 Aký je váš názor?

Keď sa ale zapozeráte lepšie, zistíte, že ide len o nešťastnú voľbu šiat, ktoré sú v inkriminovanom mieste prešité, a tak vytvárajú pocit, že ide o niečo iné 😀 Úprimne, myslíme si, že pani prezidentka by si také “fó pá” určite nedovolila 😀

Foto/Zdroj: Instagram/zuzanacaputova, Facebook/ Sknazivo.com & Hetrik.sk