Mladíci z Etiópie len pred pár dňami predviedli v „ČeskoSlovensko má talent“ úchvatné, akrobatické číslo, ktorým si vyslúžili zlatý bzučiak. Porota bola nadšená a publikum vo vytržení, no po odvysielaní tohoto dielu ostalo mnoho Slovákov doslova znechutených!

 

I keď si umelci z Etiópie vyslúžili zlatý bzučiak a s ním okamžitý postup do finále talentovej súťaže mnoho divákov znechutil fakt, že umelci nepochádzajú zo Slovenska ani z Čiech. Treba si uvedomiť, že je to súťaž ČESKOSLOVENSKO má talent, nie CELÝ SVET má talent – znel jeden z názorov pobúreného fanúšika a pod ním sa na sociálnych sieťach začalo okamžite objavovať množstvo podobných komentárov.

Mnohí poukazovali aj na fakt, že sa jedná už o druhý zlatý buzzer, ktorý porota udelila umelcovi iného, ako Českého či Slovenského pôvodu – prvého bzučiaka si vyslúžil spevák z Bulharska. Zdá sa tak, že mnohí diváci majú pocit, že naši umelci nedostávajú dostatok priestoru…

Čo si o celej situácií myslíte vy? Je takéto oceňovanie zahraničných umelcov v ČeskoSlovenskej súťaži v poriadku alebo by mala porota poskytnúť viac priestoru pre domácich umelcov? Tešíme sa na vaše názory v komentároch na našom facebooku.

ČeskoSlovensko má talent – zlatý bzučiak

ČeskoSlovensko má talent – zlatý bzučiak

Bratranci z Etiópie – zlatý bzučiak:

Vystúpenie si môžete pozrieť tu!

Zdroj: Tv JOJ | Foto: facebook – Česko Slovensko má Talent, Instagram/TV JOJ