Jednou z horúcich tém slovenského internetu sa počas víkendu stalo nechválne preslávené košické sídlisko Lunik IX. Mnohých Slovákov doslova rozzúrilo to, čo sa pre obyvateľov Lunika pripravuje!

 

Počas minulého týždňa sa totiž na košickom sídlisku Lunik IX začalo búrať a konkrétne išlo o zdevastovanú budovu na Hrebendovej ulici. Tá bola rokmi natoľko zničená tamojšími obyvateľmi, že nebola iná možnosť, len ju zrovnať so zemou. Toto zbúranie stálo mesto viac ako 120 tisíc eur.

Ešte viac ale Slovákov rozzúrilo to, že pre obyvateľov Lunika IX bude postavená úplne nová bytovka. Pôjde samozrejme o nízkoštandardné bývanie, ale úplne nové. Slovákov nenechalo chladných, že drvivá väčšina z nás si musí platiť podnájom alebo hypotéku, zatiaľ čo niektorí dostanú za zničenie budovy úplne nové bývanie.

Zdroj/Foto: Twitter, Cas.sk, uncyclopedia.wikia.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D