Je tomu takmer týždeň, čo celé Slovensko položila na kolená úkladná vražda investigatívneho reportéra Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej. Nakoľko existuje vysoká pravdepodobnosť, že skutok, ktorý sa stal, bol vyústením práce mladého muža, odhaľujúceho špinavé praktiky slovenskej vlády, občania ostro kritizujú politikov a bijú sa za spravodlivosť v našej krajine!

 

Celková situácia nenechala chladným ani instagramového komika, vystupujúceho pod menom Fero_Joke, ktorý sa tento raz prezliekol za Noru Mojsejovú a bez servítky naložil dvom najvýraznejším politikom slovenskej vlády:

,,Chcem sa vyjadriť k demisii alebo odchodu Kaliho. Ja vyzývam pána Kaliho, ja neviem či padol zo slivky alebo jedol slivky v ten čas, aby nezavádzal verejnosť. V slušnej európskej krajine podá minister alebo hocijaký iný politik demisiu za to, že neprizná hodinky za 5 000 euro alebo za to, že mu nosia deti na limuzíne do školy. A nieže niekto býva u Bašternáka po bytoch, nevyšetruje kauzy a je mafián. No…. A to nehovoriac o tom, čo sa stalo teraz! Že sa nehanbia, hovädá! Sa tam robíte na neviem akých nadľudí aj s Fikom a ste sprostí jak bagandže. Ja mu už neverím ani to, že sa volá Robo. Jeden i druhý. A potom, čo sa stalo, Fico robí tam, v zimných štadiónoch MDŽ ženám. To čo už je ko… no, si z nás srandu robia?!” naložil Feri bez okolkov. A nám z toho odpálilo dekel! 😀

 

Zdroj/Foto: Instagram/Fero_Joke, facebook