Single dovolenka na Maledivách sa Nele Slovákovej zapáčila tak veľmi, že si ju ešte o pár dní predĺžila. Po vydarenom pobyte pri mori však nasledovala nočná mora v podobe návratu do Brna. Osem a pol hodinové čakanie na prestup v Dauhe, vrieskajúce dieťa na palube lietadla a hotelové ceny, ktoré obsahovali aj stoeurové poplatky za “vzduch”, blondínke poriadne zdvihli adrenalín! 

Jej pobyt v raji skončil a nastal čas vrátiť sa do sychravých Čiech. Hoci Nela Slováková dúfala, že jej dovolenková atmosféra vydrží ešte aj počas letu domov, poriadne sa mýlila. Realita sa ukázala omnoho skôr, než očakávala. Každý, kto si už niekedy v živote zažil typický návrat zo snovej dovolenky pri mori musí vedieť, o čom je reč…

“Bože, ďakujem, že si ma posadil do prvej časti business triedy a že to päťhodinové jačanie malého decka vkuse bolo počuť minimálne,” vyznala sa z letiska Slováková, ktorá však mala súcit s každým, kto mal nezodpovedných rodičov za susedov.

“Chudáci tí, čo si za ťažké prachy kúpia business triedu, aby mali pohodičku – a prisahám, BEZ PRESTANIA im tam vrieskalo malé dieťa. Rodičov ľutovať nebudem, tí sa tvárili, že to nepočujú. Šialená bezohľadnosť!”

Reakcie fanúšikov na príbeh z lietadla sa rôznili (pôvodný obrázok, na ktorý fanynka odpovedala, sa nachádza v priloženom videu pod článkom).

Neželaným krikom to však celé iba začalo. Keď si Slováková – celkom unavená po horúcom lete z hotela, počas ktorého musela mať celý čas rúško, ako aj po ďalšom hororovom cestovaní s dieťaťom na palube – chcela počas vyše 8-hodinovej pauzy medzi letmi v Katare oddýchnuť, narazila na ďalšie problémy.

“Povedala som si, že si booknem hotel, aby som sa v pokoji vyspala,” ozvala sa neskôr počas cesty poriadne rozladená. “Už tak ten hotel nestál úplne málo peňazí, za to, že je na letisku. Stál skoro raz toľko, čo jedna noc na Maledivách, kde vás ešte k tomu nosia na rukách…”

Nela sa však už rozhodla, že si oddýchne a vybrala si platbu cez internet, pričom si však nevšimla poplatky uvedené drobným písmom. A práve tie nečakane zvýšili už aj tak obrovskú pôvodnú sumu.

“Musím povedať, že som extrémne nahnevaná. Ani nie tak kvôli peniazom, ale proste to je vrchol, čo si tí ľudia dovolia a čo si napočítajú za blbosti!” rozčertila sa Slováková, pričom uviedla, že len samotné drobné poplatky a pobytové taxy vyšli na 122 eur.

Víťazka Hotela Paradise to však napokon vzala s humorom a vyhlásila, že ako pomstu si z kúpeľne odnesie všetky šampóny, kondicionéry, kefy na vlasy a vôbec všetko, čo tam nájde. Potom, ako si vyliala hnev, sa mohla ísť konečne na pár hodín vyspať, než nastúpila na posledný let. V týchto chvíľach sa už opäť nachádza v Brne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku
>>> TU <<<! 

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova