Nie je to prvý a zrejme ani posledný raz, čo Nela Slováková predviedla svoje prsia a ľudia ich označili poriadne nepeknými výrazmi. Komentáre typu “koľko detí si už na nich odkojila, že ti tak visia?” nie sú na jej Instagrame ničím novým, samotná influencerka však na kritiku tohto typu vôbec nereaguje. Dokonca sa neváha so svojimi dokonalo nedokonalými prednosťami pred fotoaparátom aj poriadne prehnúť!

Kým väčšina z nás si teraz užíva mierne ochladenie, Nela Slováková sa vybrala na dovolenku do milovaného Chorvátska. Pochvaľuje si, že tam nikoho nestretáva, pláže sú prázdne (cestovanie do tejto destinácie sa momentálne neodporúča) a celý bazén má pre seba. Preto z neho fanúšikom aj poslala pozdrav v poriadne odvážnych červených plavkách.

“Na silikóny ti celkom dosť visia,” znie hneď prvý komentár od istej Češky, ktorá týmto počinom rozpútala vášnivú diskusiu. Ľudia ju automaticky označili za závistlivú hlupaňu, ona sa však nedala: “Okomentoval som to, čo vidím a poznám z praxe na plastickej chirurgii. Ak sa vystavujem, musím očakávať aj negatívnu kritiku.”

Slečne následne dali za pravdu aj niekoľkí ďalší ľudia: “Je to objektívna pravda, ktorá sa nedá poprieť. Keď sa pozriete na tú priehlbinu medzi prsným svalom a prsom vpravo, tak tá medzera tam nemá čo robiť. Takto vyzerá zlá plastika. Bodka. Škaredá plastika sa naozaj nedá závidieť.” 

Spomínanú fotografiu z bazéna si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/nelaslovakova