Podnikateľka Nela Slováková si v týchto dňoch užíva niečo, na čo sa rozhodne nedá každý – single dovolenku na Maledivách. Aj odtiaľ však na diaľku pracuje a aktívne udržiava svoj 350-tisícový Instagram. Pri poslednom zábere, ktorý pridala, však došlo k čomusi, čo nečakala ani vo sne. Jej fanúšik ju vyzval, aby urobili súťaž, kto má krajší zadok. A nie hocijaký fanúšik!

Obliecť sa do plaviek z vlastnej produkcie, postaviť sa do bazéna, ukázať postavičku v najlepšom svetle, vystrčiť zadok a cvak… Následne už len pridať popis ako “taktiež máte také krásne ráno?” a príspevok je hotový.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

U Nely Slovákovej ide o bežnú prax, na ktorú dostáva bežné – prevažne pozitívne a pochvalné – odpovede. Tentokrát ju však jeden komentár zaskočil tak, že jej podľa jej slov “vypadol z ruky Aperol” a následne ešte aj “spadla z ležadla”.

“Ja mám tiež pekný zadok. Dajme súťaž, kto viac!,” vyzval ju Čech s veľkou dávkou humoru. Nešlo totiž o hocijakého muža, ale o nahého modela! Navyše poriadne excentrického nahého modela… Koniec koncov, posúďte sami.

Čo myslíte, kto by napokon túto súťaž vyhral, ak by Nela výzvu prijala?

Spomínanú FOTO Nely Slovákovej si môžete pozrieť >>> TU <<<!

a

Niekoľko záberov nahého modela zasa TU!

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/dolajsz, nelaslovakova