Nahota Nely Slovákovej nie je pre Slovákov a Čechov žiadnou novinkou. Nielenže už v minulosti niekoľko súkromných záberov hviezdičky z Hotela Paradise na internet uniklo, no svojím fanúšikom s potešením dávkuje pikantné zábery aj ona sama.

Tentokrát je to však iné. V online svete sa totiž objavili fotografie, ktoré síce nafotila samotná Slováková, no určené boli na prísne súkromné účely. A nezverejnil ich nikto iný, než jeden z jej expartnerov.

“Chcem sa k tomu vyjadriť takto verejne a vopred, kým sa to ku všetkým dostane. Nejaký dobrák, jeden z mojich bývalých frajerov – nemala som ich veľa pred Lukášom, mám za sebou tri vážne vzťahy – zverejnil moje nahé fotky,” zareagovala Slováková s tým, že zábery v minulosti poslala expartnerovi priamo na jeho telefón.

So súčasným partnerom, slovenským hokejistom Lukášom Kozákom.

“Povedzme si narovinu, všetci toto robíme, že občas pošleme priateľovi nahú fotku, nebudeme si klamať. Nechápem, prečo má niekto za potreby takéto niečo robiť, keď tie fotky boli určené vyslovene iba jemu,” dodala s tým, že ona by sa na niečo podobné nikdy neznížila.

Aby sa vyhla prípadnému fiasku, ktoré by fotografie vyvolali, rozhodla sa ich na prekvapenie mnohých zverejniť sama: “To máme taký rok 2014/2015, povedala by som. Užite si to, nech vás to zdieľanie zahreje na srdci! Keď sa to stane vám, spomeňte si na mňa, úbožiaci!

Spomínané UNIKNUTÉ ZÁBERY nájdete >>>TU<<<!

Nela Slováková po FIASKU mlčí, TREST ju však zrejme neminie: Už sa TO rieši!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/nelaslovakova