Čo sa deje s víťazkou Hotela Paradise a úspešnou českou influencerkou Nelou Slovákovou? Zdá sa, že po neslávne známej rúškovej kauze z minulého roka, ktorá ešte stále celkom neodoznela, si blondínka vyrába problém za problémom.

Začalo to na dovolenke v Mexiku, odkiaľ sa podujala ponúknuť na predaj nohavice vlastnej výroby ušité z údajne “originálnej látky Louis Vuitton” a pokračovalo spornými “ručne kreslenými kabelkami”, ktoré – ako sa ukázalo – sú bežne dostupné za neveľkú cenu v suvenírových obchodoch.

Napriek tomu, že už týmito vecami si Slováková zarobila na obrovský problém (kauzu s nohavicami už rieši parížska centrála značky Louis Vuitton), zdá sa, že jej neprekáža pridať si do portfólia pár ďalších.

Izolácia s povolenými návštevami?

“Pretože som sa vrátila z Mexika, podstúpila som X-tisíc testov. Kto mi to preplatí? Samozrejme, nikto!,” posťažovala sa Slováková, ktorá priletela z dovolenky len pár dní dozadu. Následne vyrátala, čo všetko bude musieť ešte pretrpieť: Musím mať karanténu, po karanténe musím mať ešte ďalší test a ešte k tomu po tom negatívnom teste musím nosiť 10 dní respirátory FFP2 a vyššie.” 

Ani počas karantény však Nela nezaháľa a natáča reklamy. V jednej, ktorú viacerí ľudia v komentároch označili za mimoriadne trápnu, si Slováková v odvážnych plavkách na terase pripíja proseccom na “tú 5-dennú izoláciu zas*anú”. Na tom by nebolo nič zvláštneho, keby si vzápätí – ešte stále oblečená v plavkách a ospravedlňujúc sa, že natáčala video – nešla vyzdvihnúť jedlo od kuriéra s donáškou. Bez rúška.

Celú vec si všimla stránka VIPbulvár, ktorej fanúšikovia následne zareagovali aj na fakt, že Nela sa po návrate z Mexika pochválila ešte jednou kontroverznou fotografiou. Ukázala, ako so svojím partnerom, slovenským hokejistom Lukášom Kozákom, oslavuje Valentína.

“Oslavovali spolu Valentína v jej karanténe. On má 17.2. zápas. Ak bude hrať, tak ohrozí celé mužstvo, prípadne aj protihráčov. Fakt tlieskam. Nech žije ohľaduplnosť!,” vyjadril sa istý Čech.

Spomínaná stránka následne zverejnila aj Slovákovej údajné odpovede pre fanúšikov, ktorí sa jej pýtali na porušenie izolácie, prípadne na to, či je s ňou v karanténe aj Lukáš Kozák.

“Prečo by so mnou mal byť v karanténe?,” spýtala sa nechápavo Nela. V jej odpovediach zverejnených stránkou zasvietilo ešte jedno zaujímavé prehlásenie: “Áno, v karanténe človek býva väčšinou sám. Iba nechápem, prečo by som nemala prijímať návštevy?!” 

Vyjadrí sa, až keď sa “pobaví nad ľudskou hlúposťou”

Samotná Nela Slováková si však z celej veci ťažkú hlavu nerobí. Namiesto okamžitého vysvetlenia sa rozhodla, že osloví médium Extra.cz, s ktorým je v neustálej vojne a vyjadrí sa až potom, ako tam o nej vyjde článok.

Napriek tomu, že Extra.cz o Slovákovej oslave Valentína, reklame na prosecco aj následnom preberaní jedla od kuriéra článok zverejnilo už včera, hviezdička Instagramu až do uzávierky nášho článku o svojej kontroverznej izolácii mlčí.

VIDEO z natáčania reklamy, preberania jedla, ako aj Slovákovej slová o tom, čo všetko musí urobiť po návrate z Mexika, nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/vipbulvar | Foto: Instagram/nelaslovakova, vipbulvar