satkovanie

Slovenka ani netušila, akú vojnu medzi mamičkami rozpúta v internetovej diskusii. Žene sa totiž nepozdáva tvz. šatkovanie, kedy si matka na svoju hruď uviaže dieťa, prípadne ho dá do nosiča. “Klokanie matky” sa ihneď pustili do ostrého protiútoku…

 

“Úplne najviac zbožňujem dnešné moderné “klokanie” (ako ich ja nazývam) mamičky. Má to jedna a samozrejme každá druhá sa opičí, veď to je moderné! Šak dr*em si dieťa na seba, mám ho uviazané ako opicu, pretože kočík sa mi nechce nikam trepať! Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, ako sa to dieťa cíti?

Vám by sa to páčilo, keby spíte postojačky? Vraj je tým dieťa bližšie ku srdcu matky. Nie! Uvedomte sa!” Tak tento názor rozpútal na internete medzi mamičkami pekne ostrú diskusiu. Pokiaľ jedna skupina odvážnemu prejavu tlieska, sú aj tie, ktoré prichystali pekelný protiútok.

satkovanie

“Prečo tie matky “vláčia tie deti na sebe ako opice” zistíš až potom, ako ti decko v kočíku celu prechádzku prereve a v šatke sa ti spokojne usmieva/spí… No strašne nanič mu tam musí byť,” píše naopak zástankyňa nosičov.

Piu o tom vieš ináč by si toto nenapísala…že moderné…no mňa jene hlavne že ženy to využívali už stáročia predtým než prišli kočíky…moderné je odizolovať decko od seba do kočíka a mat pokoj, jeduje sa ďalšia žena pod príspevkom. To, že nosiče na bábätká rozpútajú takú ohnivú diskusiu, by čakal asi len málokto.

Zdroj: Facebook Foto: Facebook, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.