Zistenie, že vás manžel podvádza je dosť bolestivé, nehovoriac o tom keď ma dotyčná „žabka“ ledva 20 na krku. V podobnej situácii sa ocitla aj táto Slovenka, no tá si to s dotyčnou vyriešila po svojom!

Pomsta býva sladká, povedala si a išla na vec! Ponížená, ale s hrdosťou si slečnu podala, tak ako sa patrí. Z jej počinu vám padne sánka…

„Moja drahá „EN“… 20-ročná, a taká hlúpa a krátkozraká… Veľmi ma mrzí, že si dnes nebola doma, keď som doviezla kufre môjho muža. Tvoj otec bol veľmi prekvapený, ba až priam zmätený, kvôli tomu, čo som mu vykladala a splietala. Keď som mu ukázala správy, ktoré si s mojím mužom píšeš, už sa tváril trošku inak,“ začala opísovať svoj príbeh na svojej sociálnej sieti.

„Podľa mňa bol mierne v šoku, keď videl, z koľkých uhlov sa vie jeho dcéra nafotiť v tangáčoch vo svojej podkrovnej izbičke pre chlapa, ktorý má dve malé deti a ženu,“ napísala na Facebooku, pričom stránku, ktorú číta tisíce ľudí, využila aj k veľavravnému odkazu pre milenku: „Len dve rady mám pre teba, moja zlat..,“ pokračuje ďalej

Košele do roboty mu per na 40 stupňov – je na to háklivý, keďže stále priberá – aby sa mu nezrazili. A druhú – prosím ťa, nevracaj ho, nechaj si ho celého takého úžasného, akého ho vidíš. S pozdravom vďačná „EM“. PS: Keď bude hľadať zubnú kefku, nenájde ju. Vytrela som ňou v návale zlosti záchodovú misu, ale potom som si uvedomila, že mám 33 rokov, a tak som ju nezbalila. Kúp mu novú z „vreckového“,“ zaklincovala na záver a my jej musíme zatlieskať!!!

Zdroj: FB/somslovak Foto: pixabay