Nie je tomu dlho, čo sa zistilo, že herečka Zuzana Haasová tvorila pár so ženatým mužom. Hasič-potápač Matúš Galovič má dokonca aj tri deti a pracuje v hyperbarickej komore, kam za nim umelkyňa pravidelne chodí. Po novom je Matúš rozvedený, avšak s herečkou pár už tiež netvorí!

Podľa zachytených fotografií vyzerali obaja zamilovane, pričom sa na záberoch objímali a bozkávali práve pred pracoviskom frajera. I keď sa Galovič rozviedol, s herečkou už netvorí pár, ich láska tak rýchlo zhasla. Len pred štyrmi mesiacmi sa prišlo na to, že Haasová sa buchla do ženáča a mala s ním vzťah.

Čo sa medzi nimi stalo?

“Môžem vám potvrdiť, že som už rozvedený. Zuzana je skvelá žena a všetko je tak ako má byť. Dohodli sme sa, že sa nebudem k tomu vyjadrovať viac,” uviedol Galovič Novému Času. K ich rozchodu sa vyjadrovať nechcel, ale dôvod rozvodu s manželkou priznal. “Zuzana s tým nemala nič spoločné. V manželstve sme mali problémy už dlhodobo,” podotkol. Teraz je bez manželky a aj priateľky, ostal z neho slobodný muž.

“Viem, že tam Zuzana stále chodí, ale už netvoria pár. Zrejme za krátky čas pochopili, že ako partneri nie sú úplne zladení,” uviedol zdroj blízky herečke. Umelkyňa sa taktiež k stroskotanej láske nechcela vyjadrovať. “Netvoríme pár, ostali sme kamaráti, ktorí spolupracujú. To je asi všetko, čo by som k tomu povedala,” zdôraznila Haasová.

Spomínané fotografie nájdete TU!

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/zuzana.haasova