Slovenská herečka, ktorú poznáte z Ordinácie v ružovej záhrade Yvetta Blanarovičová (57) už niekoľko rokov pôsobí v susedných Čechách. Aktuálna situácia ju zasiahla viac, ako by si ani nevedela predstaviť.

Pandemická situácia na Slovensku nie je na ústupe a nemáme ju, žiaľ, stále pod kontrolou. To isté platí aj v susedov, kde býva aj herečka Yvetta Blanarovičová. Koronavírus, z ktorého má strach, ju pripravil o blízkych. ,,Mám päť kamarátov, ktorí to nedali, zomreli kvôli koronavírusu. Neboli obézni, nemali nič, proste to nedali. Že to nie je žiadna chrípka, som vedela už od začiatku,“ uviedla brunetka žijúca v Prahe pre portál Blesk.

Pre viac info nás sledujte aj na FACEBOOKU 
>>>TU<<<

Strach má aj o svoju 84- ročnú mamu, ktorú si zo Slovenska priviezla do Prahy, aby sa o ňu mohla postarať. ,,Je to pre ňu ťažké, pretože som ju musela vytrhnúť z jej domova, ale inak to nejde. Už tá predstava, že by som za ňou nemohla prísť alebo by sa nakazila, ma desí. Obe nás trápi, že sa nemôžeme stýkať s rodinou, sestru som naživo rok nevidela, všetci sa vídame len cez Skype. Veľmi mi chýba, pretože naša rodina je veľká a bohužiaľ rozlezená po svete,“ dodala smutná Blanarovičová.

Zdroj: blesk.cz, cas.sk | Foto: Facebook/bb249