Zdá sa, že niektoré ženy urobia všetko pre to, aby sa zviditeľnili – hoci aj v tom najhoršom možnom svetle a najhorším možným spôsobom. S ponižovaním iných žien začala nedávno vizážistka Michaela Rujáková a jej príklad najnovšie nasleduje influencerka Christine Bartko.

Blondínka, ktorá sa nápadne podobá na Silviu Kucherenku v mladších rokoch, má na svojom instagramovom účte vyše 22-tisíc sledovateľov a tých pravidelne teší fotkami s luxusnými kabelkami či z prostredia exotických dovolenkových destinácii.

Jej príspevky sú tematicky rovnaké ako tie, ktoré postuje Nela Slováková – a možno to nie je až taká náhoda. Christine totiž chodí s Neliným bývalým priateľom Martinom Balážom, ktorý sa Češke postaral o poriadnu blamáž, keď začal v súvislosti s ňou hovoriť o drogách, neverách a ďalších kontroverzných témach.

“Nechutné” tehotné ženy?

Christine si na svojej postave (a, samozrejme, celkovom vzhľade) dáva poriadne záležať. Možno aj preto sa cíti oprávnená kritizovať tehotné ženy. Nedávno zverejnila odvážnu fotografiu modelky Emily Ratajkowski, ktorá je momentálne v druhom stave, a pridala k nej svojský komentár. Sprvoti síce pôsobil, akoby sa tehotných žien zastávala, no opak je pravdou.

“Keby takúto oplzlú fotku dá nejaká slovenská tehuľka, tak ju obesíte zaživa. A druhá vec, mne sa tiež páčia akty, ale holé tehotné ženy ma hrozne odpudzujú. Ja neviem, ale keď to vidím, tak také nechutné mi to príde,” nechala sa počuť blondínka.

Posledná veta, ktorá znela “je to vaša intimita, nechajte si ju pre seba”, sa v hlave Christine musí vzťahovať skutočne iba na tehotné ženy. Aspoň súdiac podľa mnohých jej fotiek, o ktoré sa s radosťou delí s celým svetom a ktoré sú síce poriadne intímne, ale i tak zjavne pre všetkých. (Niektoré z nich nájdete >>>TU<<<.)

FOTO tehotnej Emily Ratajkowski nájdete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

ODPOVEĎ vizážistke? Zuzana Plačková o plnších ženách: TOTO by ste od nej nečakali!

Drogy, nevera a zvrátený vzťah s Kozákom: Slovákovej EX to povedal priamo!

Nela Slováková opäť terčom posmechu: Ten DETAIL si musel všimnúť každý!

Zdroj: Instagram/badinfluence_sk | Foto: Instagram/badinfluence_sk, chris_tynnee, emrata, Pinterest