Miss Slovensko Frederika Kurtulíková si nabalila exotického fešáka. Kráska tvorí pár s rakúskym spevákom Cesárom Sampsonom, dokonca si stihla zahrať aj v jeho videoklipe.

Frederika Kurtulíková, ktorej ešte stále patrí korunka krásy, je zamilovaná až po uši. Ten vyvolený má byť rakúsky spevák, a to už dlhšiu dobu. Dvojica sa spoznala na jednej akcii vo Viedni, kde medzi hrdličkami ihneď preskočila iskra.

„Keďže sa venuje hudbe, týmto som mu dala zámienku mi napísať, inak by sa možno neodvážil. A tak sa postupne náš vzťah vyvinul, i keď na začiatku to bolo pomalé a málo sme sa videli, keďže sme obaja boli časovo veľmi vyťažení,” prezradila Miss-ka pre topky.sk.

Kráska si svoje súkromie stráži, no predsa sa rozhodla vyjsť s pravdou von a to kvôli novému Cesárovemu videoklipu, kde si zahrala. V klipe Lazy suit nechýbajú ani zamilované zábery z ich súkromia.

 

„Trávil som leto pri Čiernom mori, písal a produkoval nové pesničky, zatiaľ čo Frederika sa chystala na súťaž Miss World. A aj keď som bol potom doma vo Viedni, málo sme sa vídavali. Bolo to časovo náročné obdobie. Jedného dňa sme spolu telefonovali a sľúbili si, že hneď ako príde z Miss World v Londýne, spravíme si taký náš ,,lenivý mesiac”. Len ona, ja a pizza. Táto myšlienka sa mi veľmi zapáčila a po návrate do štúdia som hneď napísal Lazy Suit,” priznáva spevák, ktorý tvrdí, že jeho inšpiráciou k tvorbe piesni bol práve vzťah s Frederikou.

Foto: Instagram/ frederika_kurtulikova | Zdroj: topky.sk