S mníškami v uliciach ste sa nepochybne už neraz stretli, no premýšľali ste niekedy nad tým, aký život sa vedie za uzavretými bránami kláštora. Dnes sme si pre vás pripravili unikátny rozhovor s mladučkou, sotva tridsať ročnou mníškou Júliou a verte, že tento rozhovor budete čítať so zatajeným dychom!

 

Júlia sa rozhodla vstúpiť do kláštora ako veľmi mladé, ešte len 18 ročné dievča a za jeho bránami strávila dlhých sedem rokov. Dnes pracuje, ako knihovníčka a so svojimi zážitkami sa rozhodla podeliť. Čo všetko znamená byť mníškou? Ako to v kláštore funguje s pravidlami, vzťahmi či se*om? To všetko a ešte viac sa dočítate tu!

Zdroj/Foto: FUNmagazin.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!