Určite si pamätáte talianskeho milionára, ktorého bazénové tanečky v spoločnosti nádhernej priateľky obleteli svet. Jeho meno je Gianluca Vacchi a spomínané videá mu pomohli k svetovej sláve!

 

50-ročný prešedivený Talian, ktorý vypracovanou postavou zatieni drvivú väčšinu mladíkov, miluje drahé autá, motorky, lode, módu a krásne mladé ženy. Obrovský luxus si môže dovoliť, je totiž spoluvlastníkom medzinárodne pôsobiaceho impéria Industria Macchine Automatiche, ktoré sa zaoberá balením liekov, potravín a kozmetiky.

Gianluca Vacchi a DJ David Guetta

Gianluca podniká aj v oblasti módy a má vlastnú značku hodiniek. Najnovšie sa venuje DJ-ingu a na konte už má niekoľko hitov. Rodák z talianskeho mesta Bologna je proste na roztrhanie a príležitosti odfotiť sa s ním neodolajú ani najväčšie hviezdy. Fotku s Gianlucom Vacchim si na pláži v Miami spravila aj bývalá slovenská moderátorka a playmate Zuzana Belohorcová. Tá neváhala a okamžite sa so svojím úlovkom pochválila na Instagrame, pričom k potetovanému Talianovi mala poriadne blízko.

Fotku Zuzany Belohorcovej a Gianlucu Vacchiho nájdete  >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.