NÁZOR: Súčasná vláda čelí stále väčšej nenávisti zo strany občanov Slovenska, pričom najviac nenávisti padá na hlavu samotného premiéra Igora Matoviča za jeho „mizerné“ riešenie situácie okolo COVID-19, a zároveň, ignorovania či prehliadania všetkých ďalších problémov, ktoré môžu trápiť Slovákov.

Pred necelým rokom dosiahol vo voľbách pomerne slušné víťazstvo, ktoré znamenalo aj akési ukončenie „zlodejskej a mafiánskej vlády“, ako sa často hovorilo o dlhoročnom období vládnutia Róberta Fica a jeho strany SMER-SD. Opozícia vyhrala, no výsledok sa evidentne nedostavil. Ťažko povedať, či za to môže len koronavírus.

No prečo je slovenská politická scéna v súčasnosti na dne? Uznajme, že Igor Matovič ako šéf strany OĽANO vo viacerých veciach pochybil a následne sa jeho chyby už len nabaľujú na seba. No predstavte si jeho odchod a predčasné voľby. Každý z nás dá niekomu hlas, kto nie, tak proste jeho lístok ostane prázdny.

Voľby môže vyhrať HLAS-SD s Petrom Pellegrinim v čele. Bude spokojnosť? Hneď sa začnú ozývať hlasy, že to bude len návrat SMERU k moci, pričom Pellegrini aj tak podľa mnohých ostane pod vplyvom Fica, s ktorým celé roky úspešne „kradol“. Vyhrá ĽSNS? Predsa, Kotleba a jeho „fašisti“ nemôžu vládnuť Slovensku. Alebo vyhrá SME RODINA? Veď Kollár si robí čo chce, má 11 detí s 10 ženami a ešte si otvára svoje lyžiarske stredisko, hoci ostatné sú zatvorené. Alebo sa vráti SMER? To snáď nie!

Alebo SaS s Richardom Sulíkom, ktorý je večne ten „druhý“ a ešte chce na sviatky otvárať obchody? Nebodaj by sa dostalo k moci ultraliberálne PS či Spolu s „novým politikom“ Miukom alebo Trubanom, kresťania z KDH či „prevliekač kabátov“ Ha-ra-bin? Ex-Kiskove Za Ľudí už ani netreba spomínať. Bohužiaľ, práve bola vymenovaná celá naša politická elita.Takže nejaké návrhy? No pozor, ak niekoho, vlastne kohokoľvek, navrhnete, tak bude 90% ľudí pro vám.

Foto: Twitter