Na včerajšiu hroznú noc slovenský DJ známy pod umeleckým menom Mairee nikdy nezabudne. Stal sa obeťou organizovanej skupiny zlodejov, ktorá ho takmer zabila.

„Dnes ráno približne okolo 3:00 mi bola ukradnutá peňaženka. Ako partia sme sa rýchlo zmobilizovali a začali hľadať potencionálneho zlodeja a po niekoľkých minútach sa nám podarilo ho nájsť. Bohužiaľ, pri komfrontácii tento páchateľ vytiahol zbraň a padlo aj niekoľko výstrelov,“ napísal umelec na svojom Instagrame.

Našťastie, sa im podarilo páchateľa odzbrojiť. „V momente, keď som chytil a začal prehľadávať dobehol jeho spolupáchateľ a napadol ma z boku, tak aby som sa nemohol brániť. Vďaka odvážnym okoloidúcim sa nám podarilo páchateľov zadržať a zmobilizovať Políciu. Po ich zadržaní prišli “mafiánske” vyhrážky páchateľov a povzbudenie okolo idúcich áut, kde zjavne sedeli ďalší členovia ich gangu (pravdepodobne ozbrojení) a nechýbali ani výhražné gesta “SI MRTVY” a podobne.

Týmto príspevkom avšak chcem celú túto vec uzavrieť a odpustiť páchateľom ich pochybenie v plnej miere,“ uviedol s tým, že nepodal trestné oznámenie dúfajúc, že včerajší incident by ich mal odstrašiť a Mairee verí, že si nájdu lepšie spôsoby, ako si zarobiť bez krádeží.

Zdroj: Instagram/mairee.dj