Aj vám sa dnes na FACEBOOKU niečo nezdá? Nie ste v tom ani zďaleka sami. Celosvetovo najpopulŕnejšia sociálna sieť prichádza s ďalšou inováciou zvanou „PRIESKUMNÍK“. Dnes vám konečne vysvetlíme, ako to funguje!

 

Facebook jednoducho  prichádza stále s novými vychytávkami, aby ľudom uľahčil jeho používanie. Tou dnešnou však poriadne zaskočil drvivú väčšinu Slovákov! Na nástenkách sa totiž odteraz budú zobrazovať len príspevky našich kamošov a zaplatené (vynútené) reklamy. Nemusíte si ale zúfať, vaše obľúbené stránky a skupiny nikam nezmizli. Facebook ich len presunul do tzv. Prieskumníka.

Prieskumníka na svojej nástenke nájdete v ľavom hornom rohu, pri používaní mobilnej aplikácie stačí kliknúť na ikonu rakety na spodnej lište. Vaše obľúbené stránky sa teda už nebudú zobrazovať na hlavnej nástenke:  ,,Začíname so zavádzaním doplnkového feedu s obľúbenými článkami, videami a fotkami, ktoré sú automaticky prispôsobené pre každú osobu na základe obsahu, ktorý by pre nich mohol byť zaujímavý,” vyjadrilo sa vedenie Facebooku pre techcrunch.com.

Nepremeškajte zaujímavé príspevky na našej fanpage, stačí jednoduché zakliknutie upozornení podľa nasledujúceho postupu:

Zdroj/Foto: facebook