Martin Šmahel vydržal na Farme zo všetkých celebrít najdlhšie. Od začiatku bol ale veľmi pracovitý a bez neho by to na statku ani zďaleka nefungovalo tak, ako by malo. Každé ráno sa staral o oheň, miloval zvieratá a bol majstrom v rybárčení. Odchod z reality šou preto zvládal trochu ťažšie.

 

Do posledného duelu si zobral Karin, za čo si vyslúžil množstvo negatívnych komentárov o tom, že nie je chlap a vzal si ten najslabší článok z celej súťaže. O to väčšie prekvapenie prišlo v duelovej stodole, keď ho farmárska Barbie prekonala a zo súboja vyšla ako víťaz.

Martin sa netajil tým, že túto prehru znášal veľmi ťažko. Aj keď o tom doteraz nehovoril, konečne prezradil skutočný dôvod toho, prečo si vybral Karin ako druhého duelanta. Prijal totiž pozvanie do relácie Throwback Thursday s Matúšom Krnčokom, kde ho moderátor poriadne vyspovedal.

Šmahel prezradil rôzne pikošky zo zákulisia Farmy, ale aj to, kde vyrastal a ako sa dostal k modelingu.

#tbt s Matúšom Krnčokom – Martin Šmahel

Zdroj/Foto/Video: YouTube, Instagram

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.